logo.png


  • Доставка товару, придбаного у інтернет-магазині, здійснюється службами кур'єрської доставки. Після відправлення замовленого товару Вам зателефонують і повідомлять номер декларації. При доставці Вам будуть передані документи купівлі товару. Ціна, вказана в цих документах, кінцева; кур'єр не має права редагувати ціни. Вартість доставки оплачується Покупцем одночасно із оплатою замовлення при отриманні товару безпосередньо у відділенні служби кур'єрської доставки.

  • По Волинській області ми здійснюємо доставку власним транспортом по маршрутах згідно встановленого нами розкладу. Якщо вказана в замовленні адреса знаходиться по маршруту доставки, Вам товар може бути доставлено безкоштовно на протязі 14 днів. Розклад доставки уточнюйте у менеджера за контактним номером телефону.

Увага! Всі технічні питання по замовленому товару уточняйте з нашим менеджером до моменту купівлі товару. Кількість та якість замовленого товару перевіряйте по факту доставки. Претензії, які будуть поставлені пізніше, не розглядатимуться. Якщо у Вас виникнуть питання або побажання, звертайтеся за вказаними координатами: 

Телефон: 0958811332 , 0673411333

Факс: 0332 284914

Електронна пошта: stv@stohid.volyn.ualogo.png